США отримають всі дані про війну - Зеленський

США отримають всі дані про війну - Зеленський

11:11 Липень 14, 2025

Політика 438 2 хвилини

Magyar

Спецпосланець президента США Дональда Трампа Кіт Келлог приїде до Києва у понеділок, 14 липня, його візит триватиме тиждень.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна надасть спецпредставнику президента США Кіту Келлогу повну інформацію щодо ситуації навколо війни, а також розраховує, що Вашингтон посилить тиск на Кремль. Про це у неділю, 13 липня, йдеться у вечірньому зверненні президента. 

“Говорили сьогодні і про візит генерала Келлога. На тижні будуть перемовини про подальшу підтримку”, – сказав президент. 

Він також доручив головкому Сирському й начальнику Генштабу Гнатову надати Келлогу інформацію про російські сили та українські перспективи.

“Готуємо також зустрічі спецпредставника президента Трампа з керівниками Служби безпеки України, наших розвідок. Інформація буде повна”, – проінформував глава держави. 

“Розраховуємо і на повне розуміння Америкою того, що можна зробити заради примусу Росії до миру”, – додав він. 

Спецпредставник Дональда Трампа, генерал Кіт Келлог, має прибути до Києва 14 липня 2025 року на тижневий візит, щоб обговорити подальшу підтримку України.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня