Німеччина готова закупити додаткові системи Patriot у США для України — Мерц

Німеччина готова закупити додаткові системи Patriot у США для України — Мерц

17:41 Липень 11, 2025

Політика 395 2 хвилини

Magyar

Уряд Німеччини готовий придбати додаткові системи протиповітряної оборони Patriot у Сполучених Штатах Америки та передати їх Україні.

Про це у четвер, 10 липня, заявив канцлер Німеччини Фрідріх Мерц на Конференції з відновлення України у Римі, пише Reuters.

Канцлер також додав, що минулого тижня звернувся до президента США Дональда Трампа з проханням надати системи Patriot.

Політик зазначив, що Сполучені Штати, хоча і потребують деяких систем Patriot для власних потреб, “але у них їх також багато”.

Однак, за словами Мерца, рішення про можливу поставку ще не ухвалено.

Конференція з відновлення України (Ukraine Recovery Conference) відбудеться 10–11 липня у Римі. Це вже четверта міжнародна зустріч високого рівня, присвячена підтримці післявоєнної відбудови та реформ в Україні. Попередні конференції проходили в Лугано, Лондоні та Берліні.

URC 2025 організовують уряди України та Італії за участю Єврокомісії, міжнародних фінансових інституцій, представників бізнесу, громадянського суспільства та місцевої влади.

Основна мета конференції — мобілізувати політичну, фінансову та технічну підтримку України, зокрема шляхом залучення приватного капіталу, підтримки людського потенціалу, відновлення громад і регіонів, а також сприяння євроінтеграційним реформам.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня
Нема повітряної тривоги