Норвезькі F-35 захищатимуть ключовий хаб допомоги Україні у Польщі

Норвезькі F-35 захищатимуть ключовий хаб допомоги Україні у Польщі

15:48 Червень 30, 2025

Політика 1270 1 хвилина

Magyar

Норвегія вже цієї осені розгорне винищувачі F-35 у Польщі для посилення протиповітряної та протиракетної оборони НАТО.

Про це повідомило міноборони Норвегії.

Як зазначається, літаки охоронятимуть польський повітряний простір і забезпечуватимуть захист логістичного центру в Жешуві, який є ключовим вузлом для доставлення міжнародної допомоги Україні.

“Це надзвичайно важливий внесок. Ми допомагаємо забезпечити, щоб допомога Україні дійшла до місця призначення, і щоб Україна могла продовжувати боротьбу за свободу”, – зазначив міністр оборони Норвегії Туре Сандвік.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня