Зеленський повідомив про третій етап обміну полоненими

Зеленський повідомив про третій етап обміну полоненими

10:14 Травень 25, 2025

Політика 1183 2 хвилини

У неділю, 25 травня, відбудеться третій етап обміну у форматі 1000 на 1000. Сьогодні 24 травня Україна повернуло додому з російського полону ще 307 наших захисників.

Про це у традиційному вечірньому відеозверненні сказав президент Володимир Зеленський.

«Обмін сьогодні продовжили. Додому повернули ще 307 наших воїнів. Рядові і сержанти. Більшість — Збройні Сили України, є також Нацгвардія, Державна прикордонна служба. З усіх цих людей 273 потрапили в полон у Донецькій області, значна частина – ще у 2022 році, також із територій Херсонської, Запорізької, Харківської областей, Луганщини. Загалом за два дні обмінів уже вдома 697 українців», — розповів глава держави.

За словами Зеленського, 25 травня відбудеться третій етап обміну військовополонених у форматі «1000 на 1000».

«Завтра третій етап. Маємо звільнити цими днями тисячу наших людей. Але завдання – звільнити абсолютно всіх, хто зараз утримується в росії, і це завдання спільне для наших розвідок, для наших дипломатів, для всієї нашої держави. Зрозуміло, що це завдання непросте, але треба реалізувати», — сказав очільник держави.

Він подякував всім, хто допомагає Україні.

«Вдячний усім у світі, хто нам допомагає. І це для нас справді дуже важливо — щоб наші партнери — кожен лідер, кожна держава – підтримували нас у цій складній роботі», — додав президент.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня