Франція відкинула закиди засновника Telegram про втручання у вибори в Румунії
Міністерство закордонних справ Франції спростувало втручання у президентські вибори в Румунії, на що натякнув засновник месенджера Telegram Павел Дуров.

У своєму Telegram у неділю Дуров заявив, що „уряд однієї із західноєвропейських країн” звернувся до месенджера з проханням нібито „заблокувати консервативні голоси в Румунії напередодні сьогоднішніх президентських виборів”.
Хоча Дуров прямо не назвав, про яку країну йдеться, він додав у повідомлення емодзі багета, натякаючи на Францію, а також змінив назву Telegram-каналу, який раніше називався на французький манір Pavel Du Rove.
Реагуючи на пост Дурова, Міністерство закордонних справ Франції на Х засудило „абсолютно безпідставні звинувачення”.
„Недавні звинувачення проти Франції є лише відволікаючим маневром перед реальними загрозами втручання, спрямованими проти Румунії. Франція закликає всіх румунських політичних діячів до відповідальності та захисту демократії”, – зазначило відомство.
Своєю чергою речник румунського МЗС заявив про ознаки втручання росії у вибори президента і „вірусну кампанію поширення фейкових новин на Telegram та інших платформах”.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися