У Держдепі США зробили заяву щодо нових санкцій проти росії

У Держдепі США зробили заяву щодо нових санкцій проти росії

14:31 Травень 2, 2025

Політика 592 2 хвилини

Magyar

Речниця Держдепу також висловилася про залученість Штатів у мирні переговори.

Сполучені Штати Америки готові запроваджувати нові санкції проти Російської Федерації та не скасовують чинних обмежень.

Таку заяву зробила речниця Державного департаменту США Теммі Брюс. Під час брифінгу вона також зазначила, що американський президент Дональд Трамп уже говорив про готовність запровадити вторинні санкції, якщо Росія відмовиться домовлятися про завершення війни в Україні. 

“Ми не скасовуємо жодних чинних санкцій. Президент (Трамп, – ред.) хоче, щоб усі наші дії як нації були дипломатичними – він чітко дотримується цього. При цьому він розуміє, що є й інші регіони світу, інші глобальні питання, які потребують уваги”, – сказала Брюс.

Крім того, вона нагадала, що держсекретар США Марко Рубіо говорив про готовність Вашингтона стати посередником у мирних переговорах між Україною та РФ.

“Суть змін полягає в тому, що ми як і раніше залишаємося залученими (у мирні переговори, – ред.) і будемо допомагати, чим зможемо. Однак ми більше не будемо оперативно “літати по світу”, щоб брати участь у переговорах. Тепер це відповідальність двох сторін (України і Росії, – ред.), і настав час, щоб саме вони презентували і розробили конкретні ідеї щодо того, як буде завершено цей конфлікт”, – констатувала Теммі Брюс.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня
Нема повітряної тривоги