
У Польщі заявили, що війська в Україну не відправлять, але миротворчу місію підтримають
Очільник Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що його країна не буде відправляти свої війська в Україну в рамках потенційної миротворчої місії.

Про це він заявив під час виступу у Сеймі Польщі з промовою щодо завдань зовнішньої політики країни на 2025 рік, передає RMF24, пише “Європейська правда”.
Під час свого виступу Сікорський нагадав, що деякі країни розглядають можливість відправлення своїх військ до України у рамках потенційної миротворчої місії.
“Ми цього не зробимо, але надамо підтримку потенційній місії. Без Польщі допомога Україні була б неможливою”, – підкреслив він, пояснивши, що щонайменше 80% допомоги Україні проходить через аеропорт у Ясьонці.
Він зазначив, що Польща надала Україні 45 пакетів допомоги та розпочинає доставку ще одного.
“Польща також бере на себе тягар і ризик логістичної підтримки та навчання у рамках військової допомоги, що надходить через наш східний кордон”, – сказав Сікорський.
Окремо він також наголосив, що Польща вже підготувала близько 30 тисяч українських військовослужбовців.

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися