
Угода про надра. Зеленський заявив, що меморандум зі США можуть підписати сьогодні
Україна і США можуть уже сьогодні, 17 квітня, підписати меморандум у рамках угоди про надра. Українська сторона вже дала свою згоду.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на брифінг президента України Володимира Зеленського.
За його словами, американська сторона кілька днів тому запропонувала Україні повернутися до підписання меморандуму про наміри в рамках угоди про надра.
“Меморандум про наміри, тобто не сама угода, може бути підписаний онлайн сьогодні. Наша сторона сказала “окей” американській стороні. Я так розумію, що віцепрем’єрка (міністр економіки Юлія Свириденко – ред.) працює з американською стороною над текстом”, – розповів Зеленський.
Він зазначив, що такий меморандум – це важливий перший крок до угоди.

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися