
Духовний радник Трампа побував у Бучі
У неділю, 30 березня, до України прибув особистий духовний радник президента США Дональда Трампа Марк Бернс. Під час візиту він побував на деокупованій Київщині

Про це розповів головний рабин України Моше Асман.
Він зазначив, що Бернс – це відома в релігійних і політичних колах США постать, і його голос має вагу у формуванні стратегії та політики країни.
Американського пастора повезли до Бучі, Ірпеня та Бородянки, щоб він на власні очі побачив наслідки злочинів російської армії та послухав свідків.

“Побачене глибоко вразило його – він не приховував болю, обурення і щирого співчуття”, – розповідає рабин.
Моше Асман висловив впевненість, що Бернс як людина, яка має можливість бути почутим там, де ухвалюються великі рішення донесе голос правди до американського керівництва.

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися