
Франція та Британія відправлять в Україну місію для роботи над посиленням армії, - Макрон
Франція і Британія вирішили відправити в Україну спеціальну місію. Вона займеться посиленням української армії.

Про це на прес-конференції заявив президент Франції Еммануель Макрон, повідомляє РБК-Україна з посиланням на BFMTV.
Французький президент розповів, що в Україну відправлять „франко-британську команду”, не розкриваючи більш детальних деталей про те, хто до неї увійде.
„Вона буде тісно співпрацювати з Україною, щоб підготувати всі аспекти майбутнього формату української армії. З точки зору розміру, кількості солдатів, і обладнання”, – зазначив Макрон.
Також, за словами Макрона, планується, що така команда вивчить потреби України у військовій допомозі.

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися