
Зеленський пояснив, чому путін не хоче припинення вогню
Російський диктатор володимир путін не зацікавлений у припиненні війни попри те, що наразі він не перебуває в такій сильній позиції на полі бою в Україні.

Як повідомляє РБК-Україна, про це заявив президент Володимир Зеленський під час Zoom-брифінгу для журналістів.
“По-перше, він не перебуває у слабкій позиції. Він не у виграшній позиції, але шість місяців тому його ініціатива була сильнішою. Сьогодні ситуація змінилася, але він все ще контролює її. Він не хоче, щоб ми залишили хоча б один наш загін у Курській області”, – пояснив Зеленський.
За його словами, росія продовжує тиснути на Україну, як це було після окупації 2014 року.
“Це його тактичне розуміння: тиснути в усіх напрямках, лякати людей, пускати ракети, щоб створити собі кращі умови наприкінці війни”, – зазначив президент.
Зеленський наголосив, що Україна готова до припинення вогню, чим спростовує російську пропаганду.
“Україна показала, що хоче закінчення війни. Ми сильніші, ніж він вважав, і готові до повного припинення вогню без жодних причин”, – підкреслив він.
Президент також зазначив, що тепер путіну доведеться якось виходити із цієї ситуації, оскільки світова спільнота не зрозуміє його небажання припинити війну.
“Це стосуватиметься й інших країн, які досі намагалися балансувати між Україною і росією”, – підсумував Зеленський.

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися