США відновлюють військову допомогу Україні та обмін розвідданими

США відновлюють військову допомогу Україні та обмін розвідданими

09:00 Березень 12, 2025

Політика 932 1 хвилина

Magyar

Сполучені Штати Америки негайно скасовують паузу в обміні розвідданими та відновлюють військову допомогу Україні. Про це сторони домовилися під час переговорів у Саудівській Аравії 11 березня.

Про це йшлося у спільній заяві за підсумками зустрічі делегацій України та США у Джидді.

“Сполучені Штати негайно скасовують паузу в обміні розвідданими та відновлюють безпекову допомогу Україні”, – йдеться у заяві.

Делегації також обговорили важливість гуманітарних зусиль як частини мирного процесу, зокрема під час вищезгаданого режиму припинення вогню, включно з обміном військовополоненими, звільненням утримуваних цивільних осіб та поверненням примусово переміщених українських дітей.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня
Нема повітряної тривоги