Стефанчук пояснив відрядження до США 37 нардепів після критики Зеленського

Стефанчук пояснив відрядження до США 37 нардепів після критики Зеленського

17:27 Лютий 7, 2025

Політика 1497 2 хвилини

Наразі лише 37 народних депутатів виїхали з України у відрядження до Сполучених Штатів Америки.

Про це заявив голова парламенту Руслан Стефанчук під час брифінгу у ВРУ, повідомляє «Радіо Свобода».

«Перед Україною зараз стоїть складна – це перезавантажити відносини із стратегічним партнером, Сполученими Штатами. І ми робимо це абсолютно на всіх рівнях», – заявив Стефанчук.

За його словами, саме для цього делегація із 37 депутатів Верховної Ради поїхала до Сполучених Штатів.

Напередодні президент Володимир Зеленський заявив, що деякі народні депутати регулярно вирушають у закордонні відрядження. Зокрема, зараз половина Ради перебуває на Молитовному сніданку в США.

Зеленський уточнив, що проблема не у візиті нардепів до США, а «в постійних відрядженнях нардепів, які повинні замість цього працювати на людей».

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня