Лідерка німецької правлячої партії хоче відновити діалог з Путіним

Лідерка німецької правлячої партії хоче відновити діалог з Путіним

12:48 Січень 4, 2025

Політика 770 2 хвилини

Magyar

Співголова Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) Саскія Ескен хоче відновити діалог з президентом росії Володимиром Путіним. На її думку, це було б великим кроком до миру.

Саскія Ескен підтримує Олафа Шольца в його прагненні відновити переговори з президентом росії.

«Ці переговори повинні проводитися знову і знову, щоб побачити, що можна зробити, аби нарешті покласти край убивствам та смертям», – заявила вона, маючи на увазі війну проти України. Однак політикиня не вважає, що наразі зустріч Путіна і Шольца віч-на-віч є доцільною.

«Поки що ставлення залишається таким, яким воно є. Безумовно, достатньо поговорити по телефону», – підкреслила вона.

Шольц знову розмовляв з Путіним по телефону в листопаді. Це сталося вперше за понад два роки, і такий крок викликав критику з боку президента України Володимира Зеленського та партнерів НАТО в Східній Європі. Ескен, однак, похвалила канцлера Німеччини за те, що він чітко окреслив позицію Путіна: «Вона дорівнює нулю, тобто відсутня будь-яка готовність зробити кроки для припинення вогню».

Дострокові вибори в Німеччині відбудуться 23 лютого. Канцлер раніше описував цю боротьбу як вибір напрямку. Згідно з поточними даними, СДПН посяде лише третє місце, тоді як підтримка партій, які закликають до більш поблажливої політики щодо росії, зростає.

Джерело: hirado.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня
Нема повітряної тривоги