Уряд Казахстану йде у відставку

Уряд Казахстану йде у відставку

16:14 Лютий 5, 2024

Політика 1861 1 хвилина

Magyar

Аліхан Смаїлов очолював уряд Казахстану з січня 2022 року. Тимчасове виконання обов’язків керівника уряду покладено на його першого заступника – Романа Скляра.

Уряд Казахстану, очолюваний Аліханом Смаїловим, іде у відставку, виконання обов’язків керівника кабінету міністрів покладено першого заступника прем’єра Романа Скляра. Відповідний указ сьогодні, 5 лютого,підписав президент Касим-Жомарт Токаєв, повідомляють казахстанські ЗМІ.

“Відповідно до статті 70 Конституції Республіки Казахстан ухвалюю: 1. Прийняти відставку уряду Республіки Казахстан. 2. Тимчасово покласти виконання обов’язків прем’єр-міністра Республіки Казахстан на Скляра Романа Васильовича”, – йдеться в указі.

Токаєв доручив урядовцям продовжувати виконання своїх обов’язків до затвердження нового складу.

Аліхан Смаїлов очолював уряд Казахстану з січня 2022 року.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня
Нема повітряної тривоги