Lengyel politikusok is elkezdték visszaadni Nawrockinak kitüntetéseiket
Egy volt lengyel parlamenti képviselő „értelmetlennek” nevezte Karol Nawrocki döntését, amellyel megfosztotta az ukrán elnököt a Fehér Sas-rendtől.
Piotr Vogler volt lengyel parlamenti képviselő visszaadta Arany Érdemkeresztjét a lengyel elnöknek, az Ukrajnával való szolidaritás jeléül a kitüntetéssel kapcsolatos vitában. Ezt Facebook-oldalán jelentette be.

Vogler „értelmetlennek” nevezte Karol Nawrocki döntését, amellyel megfosztotta Volodimir Zelenszkij ukrán elnököt a Fehér Sas Rendtől.
Nawrockit „nem elnöknek, hanem félreértésnek” nevezte, tetteit pedig „rémálomnak”.
Iratkozz fel speciálisan erre a célra kialakított Telegram-csatornánkra, melyen teljes egészében megosztjuk cikkeinket! A telefonod háttérben futó üzemmódban fogja betölteni az aktuális híreket, így nem fogsz lemaradni a legfontosabb eseményekről!
Feliratkozás