Зеленський анонсував заміну Кабміну і силовиків, Свириденко отримає іншу посаду
Президент України Володимир Зеленський вирішив звільнити Юлію Свириденко з посади прем’єр-міністра. Вона очолить новий значимий напрямок.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram Зеленського.
За його словами, в Україні розпочнуться кадрові зміни, які мають гарантувати реалізацію оновленої політичної стратегії.
Президент обговорив деталі з премʼєром Юлією Свириденко. Визначили, що для змін потрібне оновлення Кабінету міністрів.
“Я вдячний Юлії за чітку, стабільну і ефективну роботу на посаді премʼєр-міністра, за роки результативної роботи в команді України й запропонував очолити новий значимий напрямок у відносинах з ключовим партнером. Розраховую, що разом з парламентарями проведемо відповідні заміни в уряді України”, – зазначив Зеленський.
Президент також анонсував зміни у складі керівників правоохоронних органів.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися