В ООН вважають, що Велика Британія здатна щороку приймати по 40 тисяч біженців, які прибувають на човнах

В ООН вважають, що Велика Британія здатна щороку приймати по 40 тисяч біженців, які прибувають на човнах

18:45 Грудень 28, 2025

Політика 197 2 хвилини

Керівник Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) Філіппо Гранді заявив, що прибуття до Великої Британії 40 тисяч біженців на невеликих човнах щороку не повинно бути проблемою для країни при належній організації.

Про це він заявив інтерв’ю на BBC Radio 4, цитує Telegraph.

За його словами, 40 тисяч людей, які перетнули Ла-Манш цього року, відповідають «щоденному прибуттю» біженців у деяких країнах, як-от Чад.

Він додав, що імміграцію в західних країнах потрібно «організувати набагато краще», і поклав на політиків часткову відповідальність за негативне ставлення громадськості до іммігрантів.

«Ніщо так не створює ворожу атмосферу, як погано організований прийом, і, на жаль, ми це бачили», — сказав Гранді, який залишає свою посаду наприкінці цього місяця.

Глава УВКБ ООН висловив думку, що при поганій організації починається «хаос», і тоді від громадськості лунають заклики «чинити опір, будувати стіни, не рятувати людей у морі».

За даними Міністерства внутрішніх справ Великої Британії, цього року до країни на невеликих човнах прибуло трохи більш як 41 тисяча людей. Це більше, ніж у 2024-му, але менше, ніж у 2022-му.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня