Джо Байден пообіцяв зменшити економічну нерівність між білими та чорношкірими в США

Джо Байден пообіцяв зменшити економічну нерівність між білими та чорношкірими в США

18:38 Липень 29, 2020

Політика 462

Magyar

Кандидат на пост президента Сполучених Штатів від Демократичної партії Джо Байден пообіцяв зменшити економічну нерівність між білими та чорношкірими в країні. У своєму виступі в громадському центрі в м. Вілмінгтон у вівторок він підкреслив, що кроки в цьому напрямі повинен здійснити й центральний банк США.

Політик висловив думку, що чинний президент Дональд Трамп не здатний упоратися з епідемією коронавірусу, не може покращити стан економіки та посилює хаос і роз’єднаність країни. А відтак додав: «Це не добре для держави, але це не цікавить Дональда Трампа, його кампанія – також провал».

Байден повідомив і про ряд економічних пропозицій. Зокрема пообіцяв ще більшу фінансову допомогу представникам малого бізнесу на федеральному рівні та оголосив про перспективу спеціальних програм розвитку для компаній, які належать представникам національних меншин. Він також запевнив, що буде створено фонд на суму 30 мільярдів доларів для допомоги представникам меншин – власникам малого бізнесу та підвищено суму мінімальної погодинної заробітної плати на федеральному рівні. За його словами, країну після епідемії потрібно відновити, але водночас слід зробити її кращою, ніж досі.

Крім того, Байден наголосив на необхідності перегляду ролі Федеральної резервної системи. На його думку, вона має зосереджуватися не лише на зайнятості та обмінних курсах, але й вирішувати «постійну расову нерівність», щоб забезпечити конкретні можливості для економічного зростання та процвітання. З цією метою за керівництва Байдена Федеральна резервна  система, яка залишатиметься незалежною від уряду, «повинна буде регулярно звітувати про расову нерівність в економіці».

«Завдання цих виборів – не лише проголосувати проти Дональда Трампа, але й вирішити кризові питання. Слід відчути боротьбу людей та побудувати майбутнє, гідне їхньої мужності», – заявив кандидат на пост президента від Демократичної партії. Джо Байден наголосив, що для нього важливим є вирішення питання усунення «структурної нерівності».

MTI

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня