Кожен другий громадянин України вважає нинішню владу некомпетентною

Кожен другий громадянин України вважає нинішню владу некомпетентною

19:59 Липень 27, 2020

Політика 460

Magyar

Майже 60% громадян України вірять, що некомпетентність уряду, який зараз перебуває при владі, стане причиною очікуваної восени економічної кризи.

Опитування було проведено соціальною групою “Рейтинг“. Виходячи з результатів, мало хто вважає, що насамперед коронавірусна епідемія є причиною економічної кризи.

 “Загалом причину можливої економічної кризи більшість опитаних бачать у некомпетентності влади, хоча чверть вважає, що економічний занепад настане через коронавірус”,- йдеться у повідомленні.

19% респондентів вважають, що країна рухається в правильному напрямку, але 68% вважають навпаки. За даними 60% респондентів, економічна ситуація в країні значно погіршилася за останні шість місяців, 8% зазначили покращення, а решта 32% сказали, що ситуація залишається незмінною.

Однак розчарування залишається емоцією, яку українці відчувають найбільше (43%).

Опитування відбулося з 15 по 20 липня. всі опитуванні були громадянами України старше 18 років. крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face). Було опитано 2000 респондентів.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня