Уряд призначив сімох заступників міністрів

Уряд призначив сімох заступників міністрів

15:40 Липень 15, 2020

Політика 633

Сьогодні, 15 липня на засіданні Кабінету міністрів було призначено сім заступників міністрів.

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан у Facebook.

“Кабмін сьогодні на засіданні ухвалив низку кадрових рішень. Призначити: Боруховського Богдана Валентиновича – першим заступником міністра захисту довкілля та природних ресурсів України; Карандєєва Ростислава Володимировича – першим заступником міністра культури та інформаційної політики України; Зоріна Олександра Олексійовича – заступником міністра енергетики України; Немчинова Максима Олександровича – заступником міністра енергетики України”, – написав Мокан.

Він також повідомив про призначення Матвія Бідного заступником міністра молоді та спорту України; Андрія Вітренка – заступником міністра освіти та науки України; Ігоря Гарбарука – заступником міністра освіти та науки України.

Крім того, за повідомленням Мокана, Кабмін призначив Олександра Банькова державним секретарем Міністерства закордонних справ України (шляхом укладення з ним контракту про проходження державної служби на період дії карантину). Також уряд призначив Дмитра Маковського першим заступником голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Мокан додав, що Кабмін ухвалив рішення про звільнення Артема Біденка з посади державного секретаря Міністерства культури та інформаційної політики України (за власним бажанням); Дмитра Маковського – з посади державного секретаря Міністерства цифрової трансформації України (у зв’язку із переходом на іншу роботу); Сергія Сєкунова – з посади першого заступника голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Уряд, за інформацією Мокана, також звільнив Петра Опаленика з посади заступника голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та Сергія Ігнатовського з посади заступника голови Фонду державного майна України (за власним бажанням, 20 липня 2020 року).

Укрінформ

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня