Міністр закордонних справ Росії відвідав Сербію

Міністр закордонних справ Росії відвідав Сербію

16:50 Червень 19, 2020

Політика 669

Magyar

Приводом візиту міністра МЗС РФ Сергія Лаврова стало те, що дипломатичні відносини між двома країнами тривають уже 180 років. Главу російського дипломатичного відомства в аеропорту зустрічав міністр закордонних справ Сербії Івіца Дачіч.

«Ми, росіяни, в Сербії вдома, – сказав Сергій Лавров у Белграді. – Якщо США втрутяться в діалог між Белградом та Приштиною, Росія не стоятиме осторонь», – підкреслив міністр закордонних справ РФ після зустрічі з президентом Олександром Вучічем. Москва, з іншого боку, аж ніяк не визначає для Сербії, з ким підтримувати гарні відносини, додав Лавров.

Міністр закордонних справ Росії також розповів про економічну ситуацію: «Торгівля між країнами набирає обертів і перевищує 2 мільярди доларів».

Президент Сербії наголосив, що 180 років дипломатичних відносин між Сербією та Росією засновані на тому, що обидві країни протягом останніх століть завжди були на одному боці.

«Сербія перебуває на шляху до Європи, але в той же час країна будує і продовжить будувати найкращі відносини з Росією. Сербія не хоче, щоб її відносини з росіянами погіршилися, навпаки, ми хочемо, щоб ці відносини покращилися. Ми впевнені, що в майбутньому вони лише покращуватимуться», – сказав глава держави.

Під час візиту сторони обговорили актуальні політичні та економічні питання, двосторонні відносини, поточну ситуацію в регіоні.

pannonrtv.com

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня