Депутати Закарпатської обласної ради звільнили голову ради - Олексія Петрова

Депутати Закарпатської обласної ради звільнили голову ради - Олексія Петрова

14:07 Жовтень 28, 2021

Політика 1356 2 хвилини

«За» дострокове припинення повноважень голови обласної ради проголосувало – 35
«Проти»- 0
1 бюдетень визнали недійсним.

За включення до порядку денного проекту рішення про дострокове звільнення Олексія Петрова з посади голови облради проголосували 35 депутатів, один утримався. З порядку денного також були зняті усі проекти рішень про реорганізацію комунальних медичних закладів та про об‘єднання бібліотек, пише Віталій Глагола

Сьогодні На площі Народній в Ужгороді поблизу будівлі Закарпатської ОДА перед засіданням облради зібралися близько сотні людей на мітинг. Це медики, працівники бібліотек та учасники війни в Афганістані. Під час акції протесту до обласної ради висунули вимоги зняти з порядку денного питання приєднання 15 обласних закладів охорони здоров’я до Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А.Новака та в подальшому не планувати такі рішення без суспільного обговорення і погодження з медичною громадськістю краю.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня