У МВС прокоментували помилки у санкційному списку РНБО

У МВС прокоментували помилки у санкційному списку РНБО

12:13 Жовтень 27, 2021

Політика 429 2 хвилини

Magyar

Перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін розповів, що нема підтвердження навмисного характеру допущених помилок при внесенні осіб до санкційних списків РНБО.

Про це Єнін сказав в етері hromadske.

«На сьогодні у нас нема підтвердження навмисного характеру зазначених помилок. Водночас зазначений процес триває. І час покаже», – заявив Єнін.

За його словами, МВС аналізуватиме список далі, шукаючи в ньому осіб, включених безпідставно.

«Коли ми проаналізуємо детально склад цих санкційних списків, і якщо будуть виявлені особи, які не мають перебувати в цьому списку, то МВС будуть внесені відповідні пропозиції щодо виключення зазначених осіб із санкційних списків», – розповів чиновник.

Однією з помилок було внесення до санкційного списку Рустама Джамбулатова з датою народження його молодшого брата Руслана, який зустрічався з народним депутатом Антоном Поляковим перед своєю смертю.

«Наскільки вона (помилка щодо Джамбулатова – ред.) була вчинена умисне чи ненавмисне – ми обов’язково з’ясуємо», – пообіцяв Єнін.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня