В Україні утворили Віртуальний музей російської агресії

В Україні утворили Віртуальний музей російської агресії

20:12 Жовтень 19, 2021

Політика 375 2 хвилини

Magyar

У Музеї є інформація про зникнення та викрадення людей, про екологічні, військові й інші злочини, які здійснювала Росія.

В Україні з’явився Віртуальний музей російської агресії. Про це повідомив міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко.

За його словами, проект збирає і наочно ілюструє факти порушень Росією територіальної цілісності України, детально знайомить із 20 кейсами, які свідчать про окупацію Криму.

Відзначається, що в Музеї є інформація про зникнення та викрадення людей, про екологічні, військові й інші злочини, до яких вдавалася Росія починаючи з 2014 року.

“Документальні факти, разом з фото- і відеодоказами і публікаціями незалежних медіа, усні свідчення, особисті і судові справи – все це використовувалося для відображення більш повної, реальної картини”, – відзначив Ткаченко.

За його словами, на цей момент у Віртуальному музеї діє ​​експозиція про злочини в Криму, а далі в планах – кейси про окупацію Донбасу.

Ткаченко підкреслив, що такі проекти – частина успішної реалізації стратегії інформаційної безпеки РНБО. Також інформація ресурсу також буде корисною для іноземних журналістів як надійне джерело для висвітлення теми. Для цього є англомовна версія.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня