Проти Росії формується скандинавський військовий союз

Проти Росії формується скандинавський військовий союз

15:28 Вересень 24, 2021

Політика 329 2 хвилини

Magyar

Швеція готується підписати угоду про співробітництво в галузі оборони з Данією та Норвегією найближчим часом унаслідок погіршення ситуації з безпекою в Балтійському регіоні, повідомило у четвер шведське суспільне телебачення TV4.

«У разі кризи ми можемо бути значно краще підготовленими, узгодивши наші плани в регіоні», – сказав міністр оборони Швеції Петер Хультквіст для TV4. «На практиці це означає, що ми зможемо швидше реагувати», – додав політик. За словами Хультквіста, об’єднані ресурси трьох скандинавських країн зможуть стримати потенційних опонентів.

«Ми знаємо, що Росія готова застосувати військову силу для досягнення своїх політичних цілей», – сказав міністр оборони. Хоча Швеція не є членом НАТО, вона підтримує тісні зв’язки з Північноатлантичним військовим альянсом. На тлі загострення напруженості з Росією нещодавно країна вирішила відновити свої збройні сили, чим нехтували протягом десятиліть. Тому керівництво Швеції збільшило витрати на оборону, включаючи придбання протиракетної системи Patriot у США, та поглибило військову співпрацю з НАТО та сусідами, включаючи Фінляндію.

(MTI)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня