Литва і Польща закликають переглянути міграційну політику ЄС

Литва і Польща закликають переглянути міграційну політику ЄС

09:17 Вересень 20, 2021

Політика 337 2 хвилини

Уряди обох країн вважають, що заходів на національному рівні недостатньо для боротьби з нелегальною міграцією через кордон з Білоруссю.

Литва і Польща закликають Євросоюз переглянути міграційну політику через нелегалів з Білорусі до Литви, таке рішення було прийняте на зустрічі у Варшаві прем’єр-міністра Литви Інгріди Шимоніте і прем’єра Польщі Матеуша Моравецького, повідомляє Литовське телебачення.

Уряди обох країн вважають, що заходів на національному рівні недостатньо для боротьби з нелегальною міграцією через кордон з Білоруссю, тому необхідні рішення на рівні Євросоюзу.

Країни хочуть чітких і дієвих заходів і законів від ЄС для врегулювання цього питання.

“Польща і Литва підкреслюють необхідність адаптації законодавства ЄС і створення правових передумов для того, щоб держави-члени ЄС належно реагували на навмисну ​​інструменталізацію незаконної міграції третіми країнами і застосовували ефективні, чітко визначені заходи, які дозволили б державам-членам діяти швидко і захистити як національну, так і загальноєвропейську безпеку”, – йдеться в заяві.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня