Кремінь запропонував залишити Україну тим, кого не влаштовує закон про мову

Кремінь запропонував залишити Україну тим, кого не влаштовує закон про мову

20:12 Серпень 6, 2021

Політика 1864 3 хвилини

Magyar

Мовний омбудсмен Тарас Кремінь заявив, що всім, кого не влаштовує закон про мову, слід відправлятися в інші країни. Та ж доля, за його словами, повинна чекати на тих, кого не влаштовує діяльність уповноваженого із захисту державної мови та в цілому держава.

“Кого не влаштовує уповноважений, закон про мову, українську державу, будь ласка, сформулюйте це все перед своєю відправкою в інші країни”, – сказав він

Про це він заявив в ефірі “4 каналу”.

Так, він нагадав текст рішення КСУ щодо мовного закону, зокрема, що “загроза українській мові рівносильна загрозі національній безпеці України, існуванню української нації і її державі, оскільки мова – це своєрідний код нації, а не тільки спосіб спілкування”.

“Тому кого не влаштовує уповноважений, закон про мову, українську державу, будь ласка, сформулюйте це все перед своєю відправкою в інші країни, де ви будете почувати себе спокійними”, – сказав Кремінь.

При цьому додав, що якщо людина має українське громадянство, доступ до медіаресурсів і можливість здійснювати освітню та громадську діяльність, їй слід поважати Конституцію, Закони України та український народ, який “століттями боровся за незалежність” і продовжує це робити.

“Те, що відбувається на кордонах з Україною – Білорусь, події в Придністров’ї, ми добре розуміємо, що відбувається в країнах по сусідству з нашою державою. Це ні що інше як чергова спроба проросійських наративів увійти через канали гібридної війни, в тому числі, в політику, в ті сенси, за які ми дуже потужно і уважно боремося”, – підсумував Кремінь.

APnews

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня