Зеленський ввів у дію рішення РНБО про подвійне громадянство чиновників

Зеленський ввів у дію рішення РНБО про подвійне громадянство чиновників

11:13 Липень 24, 2021

Політика 1169 2 хвилини

Magyar

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України, яке зобов’язує чиновників у своїх електронних деклараціях вказувати інформацію про відсутність подвійного громадянства.

Відповідний указ №305/2021 від 16 липня “Про додаткові заходи з координації реалізації державної політики у сфері громадянства” оприлюднений на сайті глави держави.

Документ пропонує підпункт 2 пункту 1 рішення РНБО від 26 лютого доповнити підпунктом “й” такого змісту: “Запровадити у деклараціях осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які в установленому порядку подають особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зазначені в пункті 1 частини першої статті 3 Закону України “Про запобігання корупції”, відображення інформації про відсутність громадянства (підданства) іноземної держави, а також документів, які дають право на постійне проживання на території іноземної держави”.

Також Кабінету міністрів України доручено проінформувати на засіданні РНБО в серпні поточного року про результати розробки і внесення на розгляд Верховної Ради проектів законів, спрямованих на врегулювання питань подвійного (множинного) громадянства.

Контроль за виконанням відповідного рішення РНБО покладено на Секретаря Ради Олексія Данілова.

Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

lb.ua

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня