Мінкульт відповів на статтю Путіна про «братерство»

Мінкульт відповів на статтю Путіна про «братерство»

14:01 Липень 13, 2021

Політика 575 2 хвилини

Magyar

Міністр Ткаченко нагадав, що раніше історію переписували царі, які “присвоїли назву Русь своїй Московії”.

Глава Мінкульту Олександр Ткаченко дав коментар до статті президента Росії Володимира Путіна про відносини між Україною та Росією.

Він відзначив, що “переписувати історію почали ще російські царі, коли присвоїли назву Русь своїй Московії”.

“Так само точно продовжив за часів убивства правди Сталін. Він не тільки знову розповідав про “колиску братніх народів”, а й наочно показав своє ставлення до “братніх народів” шляхом Голодомору, масових депортацій та інших геноцидних практик”, – пише Ткаченко.

Міністр відзначив, що в Конституції РФ гарантовано право на самовизначення та свободу всім народам, але влада країни нехтує правами нацменшин і принципами демократії.

Також Ткаченко заявив, що Росія по відношенню до України сіє ворожнечу і використовує брехливу пропаганду разом із збройною агресією.

“А ми в цьому році будемо святкувати 30-річчя незалежності країни, яка насправді своїм корінням сягає в більш ніж тисячолітню історію. Звідти починалося славне становлення київських князів, які були не тільки візіонерами і сучасними правителями, а й заклали основи тих свобод, які успадкувала незалежна Україна. І точно не Росія”, – підсумував міністр.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня