Міністр культури запропонував зняти обмеження на проведення масових заходів і дозволити в’їзд іноземців

Міністр культури запропонував зняти обмеження на проведення масових заходів і дозволити в’їзд іноземців

10:10 Травень 27, 2021

Політика 727 3 хвилини

Magyar

На засіданні Кабміну 26 травня міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко озвучив протокольне рішення, напрацьоване його відомством спільно з Міністерством охорони здоров’я та МЗС. Воно стосується внесення змін до постанови уряду від 9 грудня 2020 року № 1236 про пом’якшення карантинних вимог у сфері культури та туризму. Про це Ткаченко повідомив в своєму Фейсбуці.

Залежно від епідемічної ситуації і зонування міністр запропонував наступне:

  • розширити можливості для проведення концертних, масових, культурних заходів;
  • дозволити працювати різним типам закладів розміщення;
  • зняти тимчасові обмеження для закладів громадського харчування та самоізоляції громадян України;
  • дозволити перетин українського кордону іноземцям з документом, який підтверджує одержання повного курсу вакцинації від COVID-19 дозволеними ВООЗ препаратами і спростити умови в’їзду для країн з пріоритетних туристичних ринків.

“Попередньо плануємо, що ці або деякі з цих пунктів будуть діяти за умови негативного тесту на COVID-19 або за наявності документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 у відвідувачів, організаторів і т. ін”, – написав Ткаченко.

Він додав, що в міністерстві прагнуть домогтися гарних умов для роботи установ в сфері культури, туризму та гостинності, оскільки вони зазнали найбільших втрат під час карантину. Та й зараз вони продовжують працювати упівсили. Також Ткаченко повідомив, що зараз вже сформовані детальні пропозиції предметних змін до постанови, які узгоджуються в діалозі з новим міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня