Зеленський озвучив головні пріоритети влади в Україні

Зеленський озвучив головні пріоритети влади в Україні

14:39 Травень 20, 2021

Політика 833 3 хвилини

Magyar

Президент України Володимир Зеленський заявив, що пріоритетами в його роботі є побудова країни без олігархів, без війни і де всі рівні перед законом.

“Які пріоритети. Номер один – ми будуємо країну без олігархів… Я думаю, ви відчуваєте перші наші кроки, до яких я готувався досить довго, і наразі ви бачите результати. Країну для 40 млн, а не для сотні Forbes”, – сказав Зеленський на прес-конференції в Києві в четвер.

Окрім того, президент заявив, що влада будує країну, яка не залежить від санкційної політики інших держав, а яка самостійно захищає свій суверенітет, зокрема всередині країни.

“Ми будуємо країну, де всі будуть рівні перед законами, – і ті, про кого я сказав вище, і всі інші. Це та сфера, яку ми будуємо з нуля: нову судову систему, антикорупційний суд, Конституційний Суд, багато важливих законів, більшість з яких вже узгоджені”, – додав він.

Серед іншого, Зеленський зазначив, що серед його пріоритетів – побудова держави, де немає бідності, і де земля належить народу.

“Щодо пенсій, там справедливості поки що я не бачу. Буде пенсійна реформа”, – сказав він.

Водночас президент зазначив, що почали працювати декілька пенсійних програм, зокрема для людей старше 75 років.

“І найголовніший пріоритет – ми будуємо країну без війни. І це правда. Це, правда, складний шлях, не дуже швидкий. По цеглинці збираємо цей мир – ось, що ми робимо. І ми розуміємо, що мир має бути міцним – назавжди. І це залежить від потужності нашої армії”, – сказав Зеленський.

interfax-Україна

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня