Відбулося чергове засідання ради Вишківської територіальної громади

Відбулося чергове засідання ради Вишківської територіальної громади

17:03 Квітень 27, 2021

Політика 956 3 хвилини

Magyar

23 квітня відбулося засідання ради Вишківського територіальної громади, під час якого розглянули 23 питання порядку денного, зокрема, земельні, освітні, бюджетні, а також питання сфери охорони здоров’я та поводження з відходами. Найважливіше питання, яке схвалили депутати, що Вишківська лікарня та поліклініка і надалі функціонуватимуть.

Голова Вишківської ТГ Ярослав Гайович назвав важливим прогресом, що у ці складні часи громада зможе забезпечити діяльність медичних закладів.

«Після майже семигодинного засідання сьогодні було досягнуто прогресу з ряду питань, хоча серед депутатів і були певні розбіжності, але нарешті було досягнуто консенсусу у важливих питаннях. Найважливіше рішення, яке ми прийняли під час сьогоднішнього засідання, – створення двох неприбуткових комунальних підприємств, які відповідатимуть за утримання місцевих закладів охорони здоров’я. Відтепер поліклініка буде носити ім’я Шандора Грюнбергера, а лікарня – Мігая Ковача. Міська рада Хуста раніше вирішила закрити Вишківську лікарню, з чим ми не погодились».

Долучився до засідання і депутат Хустської районної ради, секретар комісії з питань охорони здоров’я, Сергій Ковач. Він поінформував депутатів, що Вишківська лікарня, яка має велике історичне минуле, в радянські часи була відомим закладом охорони здоров’я. Він також звернув увагу на те, що у разі закриття лікарні представники медичного персоналу стануть безробітними: «Ця лікарня була відкрита в 1972 році, де обслуговувалися не лише мешканці Вишкова, відділення діагностики та гастроентерології мало статус обласного. Тут лікували пацієнтів після операції. Дуже важливо, що будівля знаходиться на балансі Вишківської територіальної громади. Заклад відомий своїми кваліфікованими лікарями та ефективними методами лікування, сподіваємося, що зможемо працювати на повну потужність».

У Хустському районі мало територіальних громад, які мають власну лікарню. Подальше функціонування Вишківської лікарні надзвичайно важливо і з огляду на те, що це єдина лікарня в регіоні, де пацієнти можуть звернутися за медичною допомогою і угорською мовою.

(VE/Kárpátalja hetilap)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня