В Україні запрацював Центр протидії дезінформації

В Україні запрацював Центр протидії дезінформації

10:01 Квітень 7, 2021

Політика 204 2 хвилини

Magyar

В Україні почав роботу Центр протидії дезінформації, повідомив голова президентської канцелярії Андрій Єрмак у вівторок під час онлайн-представлення громадськості керівниці центру Поліни Лисенко.

Єрмак зазначив, що «Україна перебуває в епіцентрі гібридної війни та дезінформації», а тому повинна дбати про інформаційну безпеку країни.

Поки, як заявив голова ОПУ, Центр протидії дезінформації розташовується в Офісі президента, але в майбутньому отримає окрему будівлю.

Як повідомила сама Поліна Лисенко, Центр протидії дезінформації охоплюватиме такі сфери як воєнний напрям, боротьба зі злочинністю та корупцією, зовнішня та внутрішня політика, економіка, інфраструктура, екологія, охорона здоров’я, соціальна сфера, науково-технологічний напрям. За її словами, основна увага буде зосереджена на протидії поширенню неправдивої інформації в Інтернеті та фейків у медіа.

Лисенко каже, що штатний розпис уже є і незабаром буде оголошено про початок конкурсів із набору співробітників, в тому числі аналітиків.

Центр не матиме каральних функцій за дезінформацію і не зможе застосовувати санкції, але зможе вносити подання на РНБО щодо певних порушень.

«Наша історія – це моніторити інформаційне поле 24 години 7 днів на добу… Тоталітарного режиму від нашого центру не буде. Наша мета – боротися з деструктивними процесами, які можуть порушити цілісність нашої держави», – сказала Поліна Лисенко.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня