У Білорусі створюється нова партія «Разом»

У Білорусі створюється нова партія «Разом»

17:41 Березень 29, 2021

Політика 656 3 хвилини

Magyar

Штаб колишнього білоруського опозиційного кандидата у президенти Віктора Бабарика, який перебуває у в’язниці, заявив про створення нової партії в понеділок.

«Віктор Бабарика передає, що ми не повинні зупинятися на півдорозі. Ми створюємо партію під назвою «Разом», – йдеться у повідомленні прес-служби штабу.

Як зазначив у своїй заяві Бабарика, який перебуває в СІЗО, він до цього часу не був членом жодної партії і «не уявляв, що такий тип громадської організації може бути актуальним у 21 столітті». «Але білоруси показали, що я був не правий, нам потрібна партія. Але ця партія – не самоціль, а найефективніший засіб досягнення нашої перемоги», – йдеться у заяві колишнього кандидата в президенти.

Згідно з повідомленням прес-служби, створено сайт, де бажаючі вступити у партію можуть залишити заявку, а потім їм надішлють спеціальну форму поштою, яку потрібно заповнити для вступу до нової партії.

За словами Бабарики, партія має виконати низку завдань. Зокрема, об’єднати індивідуальні ініціативи, забезпечити діяльність окремих груп та асоціацій у країні. З цією метою було створено сайт та однойменний Telegram-канал. На сайті розміщений маніфест «партії нового типу».

«Ми застосуємо знання та процедури, які використовуються для впровадження ефективного управління бізнесом, ІТ-галузі, успішних планів та ініціатив. У партії нового типу буде менше ієрархії, буде більше простору для спільних рішень, демократії, діджиталізації», – йдеться у повідомленні. Наголошується на необхідності створення держави, яка «поважає права та закони, де існує чіткий розподіл відповідальності та повноважень між різними органами влади, де суди незалежні, а посадові особи підпорядковуються обраним народом на чесних та прозорих виборах представникам».

Окрім Бабарики, в керівництві партії будуть найвідоміші білоруські опозиційні політики.

Джерело: demokrata.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня