Андрея Бочкор заступилася за закарпатських угорців і на засіданні Християнсько-демократичного інтернаціоналу

Андрея Бочкор заступилася за закарпатських угорців і на засіданні Християнсько-демократичного інтернаціоналу

10:40 Лютий 19, 2021

Політика 771 2 хвилини

Magyar

Закарпатський угорський політик, депутат Європарламенту Андрея Бочкор у дописі на своїй сторінці у соцмережі повідомила, що розповіла про ситуацію закарпатських угорців на ще одному форумі – засіданні Християнсько-демократичного інтернаціоналу (IDC-CDI) 18 лютого.

A Kárpátaljai Magyar Kulturális Szövetség képviseletében ma délután részt vettem a jobbközép pártokat tömörítő…

Posted by Bocskor Andrea on Thursday, February 18, 2021

«Як представник Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС), взяла участь у засіданні Християнсько-демократичного інтернаціоналу (IDC-CDI), котре об’єднує представників правоцентриських партій та організацій, в якому ТУКЗ-КМКС має статус спостерігача», – йдеться в дописі А. Бочкор.

«Під час виступу я звернула увагу представників партій та голови Інтернаціоналу Андреса Пастрани на системне обмеження прав нацменшин в Україні, що тривають останніми роками в сфері освіти, і використання рідної мови, а також на залякуючі дії проти закарпатської угорської громади та її організацій, які здійснюються для політичного тиску з використанням засобів секретних служб».

«З огляду на ці тривожні події, голова ТУКЗ-КМКС Василь Брензович у листі, а я, у свою чергу, під час виступу, звернулася із проханням до голови IDC-CDI засудити у своїй заяві політичний тиск на закарпатських угорців та системне звуження прав нацменшин».

(Facebook.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня