Офіс Президента України визначив, як депутатам від партії «Слуга народу» коментувати вимогу Європарламенту припинити діяльність сайту «Миротворець»

Офіс Президента України визначив, як депутатам від партії «Слуга народу» коментувати вимогу Європарламенту припинити діяльність сайту «Миротворець»

11:16 Лютий 13, 2021

Політика 1168 2 хвилини

Magyar

Європарламент у резолюції щодо України від 11 лютого закликав нашу країну заборонити діяльність сайту «Миротворець», але українська влада явно не хоче цього робити, повідомив у п’ятницю сайт strana.ua, який отримав доступ до відповідного документа Офісу Президента.

За даними видання, Офіс Президента розіслав народним депутатам від партії «Слуга нарду» темник, де містяться вказівки, про що говорити на ефірах з приводу заклику Європарламенту закрити сайт «Миротворець». Як зазначається в тексті, нардепи повинні наголошувати, що сайти з інформацією про сепаратистів потрібні, особливо в умовах війни, в яких наразі перебуває Україна. З іншого боку, ніби на противагу цьому, слід наголошувати, що викладати особисті дані журналістів недобре. Представникам партії «Слуга народу» також треба заявляти, що тема сайту «Миротворець» – узагалі не їхня компетенція.

На думку видання, з тексту темника стає зрозумілим, що із сайтом «Миротворець» (з боку влади) ніхто нічого не робитиме.

(vb/strana.ua)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня