Андреа Бочкор виступила на захист закарпатських угорців у Європейському парламенті. ВІДЕО

Андреа Бочкор виступила на захист закарпатських угорців у Європейському парламенті. ВІДЕО

16:01 Лютий 11, 2021

Політика 1167 2 хвилини

Magyar

ЄС має рішуче виступити на боці закарпатської угорської громади, заявила депутатка Європарламенту від партії ФІДЕС Андреа Бочкор на пленарному засіданні Європейського парламенту.

Під час дискусії щодо виконання договору про асоціацію між Україною та ЄС політик наголосила, що Брюссель має відреагувати на випадки залякування закарпатської угорської громади, на агресивні дії з боку СБУ стосовно угорських організацій та їх керівників, а також на «список смерті» веб-сторінки «Миротворець», до якого серед інших була додана і вона, і голова Товариства угорської культури Закарпаття Василь Брензович.

На думку Андреї Бочкор, закарпатська угорська громада вже протягом кількох років потерпає від обмеження мовних, освітніх та представницьких прав і ворожого ставлення. Вона також додала, що закарпатці не бажають нічого іншого, аніж зберегти вже існуючі права, бути партнерами у створенні законів, які стосуються національних меншин і мирно жити на своїй батьківщині.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня