Зеленський підписав закон про зняття вікових обмежень для роботи на держслужбі

Зеленський підписав закон про зняття вікових обмежень для роботи на держслужбі

20:25 Січень 13, 2021

Політика 550 2 хвилини

Magyar

Президент України Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до закону України “Про державну службу” щодо зняття вікових обмежень для роботи на державній службі” (№1086-IX), ухвалений Верховною Радою 16 грудня 2020 року, повідомляється на сайті глави держави в середу.

“Згідно з документом, державний службовець за рішенням суб’єкта призначення може бути залишений на державній службі після досягнення 65-річного віку за власною згодою. Рішення про продовження строку перебування на держслужбі ухвалює суб’єкт призначення щорічно, але не більше ніж до досягнення державним службовцем 70-річного віку”, – йдеться в повідомленні.

Також, згідно із законом, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів з метою запобігання поширенню COVID-19, призупинено дію положень законів “Про державну службу” та “Про центральні органи виконавчої влади” в частині проведення конкурсів на посади державної служби.

У нових органах державної влади, утворених протягом дії карантину, добір на посади державної служби у встановленому Кабінетом Міністрів порядку не проводиться, а призначення на посади здійснюється за результатами конкурсу відповідно до положень закону “Про державну службу”.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня