Україні потрібен інститут подвійного громадянства – Кулеба

Україні потрібен інститут подвійного громадянства – Кулеба

13:50 Грудень 30, 2020

Політика 797 2 хвилини

Magyar

В Україні слід запровадити інститут подвійного громадянства, але не може йтися ні про яке подвійне громадянство з державою-агресором – Росією, заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв’ю, опублікованому на сайті ТСН у середу.

Україні потрібне подвійне громадянство, щоб зберегти зв’язок із мільйонами українців, які виїхали і розпочали нове життя в інших країнах, наголосив міністр. «Якщо ми вже не можемо втримати їх географічно в Україні, давайте тоді втримаємо їх ментально та юридично у нашому українському просторі. Безумовно, не може йтися ні про яке подвійне громадянство з державою-агресором. Це табу. Це закрита тема», – сказав Кулеба.

Міністр також підкреслив, що мають бути серйозні фільтри для отримання подвійного громадянства, щоб не можна було цим маніпулювати, щоби все було чітко врегульовано.

«Питання подвійного громадянства – це питання збереження української ідентичності в світі і використання можливостей закордонних українців для розвитку України, – підкреслив Д. Кулеба і додав: – Якщо ми цього не зробимо, то втратимо всіх цих людей, цей потенціал».

(vb/tsn.ua)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня