Президент Білорусі: «ЄС не може нічого зробити проти мене»

Президент Білорусі: «ЄС не може нічого зробити проти мене»

09:17 Листопад 16, 2020

Політика 570

Magyar

Спілкуючись з іноземними журналістами Олександр Лукашенко наголосив, що не переймається через санкції проти нього.

У п’ятницю президент Білорусі в інтерв’ю іноземній пресі заявив, що він досвідчений політик і вже кілька років підпадає під санкції, тому Європейський Союз, який запровадив персональні санкції проти нього та 14 інших високопоставлених білоруських чиновників, не в змозі нічого зробити проти нього.

«Я впевнений, що вони розуміють, що я в політиці не перший рік, а можливо, навіть занадто довго. Це одна сторона медалі, а інша – це те, що я маю достатньо досвіду, адже вже кілька років перебуваю під санкціями», – наголосив Лукашенко у своїй заяві, яка транслювалася на білоруському телеканалі СТВ.

Президент заявив, що санкцій бояться лише політики-злодії, котрі кладуть гроші в надійні місця за межами своїх країн. За його словами, у нього таких слабких місць немає.

Лукашенко також заявив, що його країна ніколи не відмовиться від співпраці з Росією. Білорусь не зрадить РФ і не стане на бік інших країн, зазначив він.

«Білорусь ніколи не відверталася від Росії», – підкреслив самопроголошений президент. «Я ніколи не зраджував ні спільним інтересам Білорусі та Росії, ні надійним, чесним політикам, ні Єльцину, ні Путіну», – додав він.

У Білорусі масові заворушення та демонстрації стали регулярними після президентських виборів 9 серпня, коли опозиція заявила, що Олександр Лукашенко обманним шляхом отримав свій шостий президентський термін. Протестувальники вимагають відставки президента, розслідування справ щодо насильства з боку міліції, звільнення політичних в’язнів та проведення чесних і вільних виборів. ЄС визнає законним представником влади Координаційну раду, створення якої ініціювала лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська, котра була вимушена втекти до Литви.

6 листопада Європейський Союз офіційно запровадив персональні санкції проти самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка та ще 14 високопоставлених білоруських чиновників через жорсткі дії щодо демонстрантів, які виступають проти спірних президентських виборів, проведених у країні на початку серпня.

Джерело: infostart.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня