Зеленський запевнив, що система електронного декларування в Україні працюватиме

Зеленський запевнив, що система електронного декларування в Україні працюватиме

19:17 Жовтень 29, 2020

Політика 1271

Magyar

Незважаючи на рішення Конституційного суду, система електронного декларування в Україні буде працювати, а її демонтаж ніколи не буде сприйнятий ні українським суспільством, ні партнерами в ЄС. 

Як повідомляє прес-служба Офісу президента, про це він заявив на терміновому закритому засіданні Ради національної безпеки і оборони України скликаному у четвер.

Зеленський заявив, що слід терміново відреагувати на ту ситуацію, яка склалась після рішення Конституційного суду.

“Демонтаж контрольних функцій НАЗК та кримінальної відповідальності за свідоме порушення вимог законодавства про декларування ніколи не буде сприйняте нашим суспільством, а також нашими партнерами в Євросоюзі. Ми з вами вже отримуємо чіткі сигнали”, – додав Зеленський. 

Він пообіцяв, що система електронного декларування в Україні працюватиме. 

“Одразу скажу про головне, щоб ні в кого не було навіть найменшого сумніву: система електронного декларування в Україні буде працювати. Законопроєкти для її поновлення мають бути підготовлені і направлені до ВР як невідкладні”, – зазначив глава держави.

Зеленський також звернувся до правоохоронців з проханням розслідувати обставини, які призвели до прийняття Конституційним судом  рішення про неконституційність низки положень антикорупційного законодавства.

“Головне питання. Чому взагалі з’явилося дане рішення Конституційного суду України? Які мотивації бачимо в цьому рішенні ми? Яка законодавча база потрапила під рішення Конституційного суду і чим саме…  тут я хотів би звернутися з проханням до наших правоохоронних органів, щоб ми отримали всі деталі, які призвели до цього рішення”, – зазначив президент.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня