Математика Берегівської райради

Математика Берегівської райради

13:13 Жовтень 23, 2020

Політика 1351

Magyar

У неділю, 25 жовтня, ми обиратимемо депутатів до обласної та районних рад, а також рад новостворених чи вже існуючих об’єднаних територіальних громад, від яких очікуємо, що протягом наступних п’яти років вони представлятимуть інтереси закарпатців якнайкраще. Одним з основних показників роботи депутатів є участь у сесіях, адже, якщо хтось наділений повноваженнями від виборців, дуже важливо бути присутніми під час прийняття доленосних рішень.

З цієї точки зору варто вивчити показники участі в засіданнях 34 депутатів Берегівської районної ради за останні п’ять років.

Протягом 2015–2020 років райрада збиралася на засідання 36 разів. Після перегляду списків присутніх стає очевидним, що 12 членів найбільшої фракції – КМКС – були найбільш дисципліновані, їхній загальний коефіцієнт відвідуваності сягає 87%. Це означає, що під час засідань зазвичай був відсутній лише один із членів фракції. Найбільш дисциплінованими виявилися голова ради Йожеф Шін (с. Гут), голова фракції Отто Ваш (с. Кідьош), Тихомир Гейці (с. Великі Береги), Лайош Якаб (с. Бадалово), котрі з 36 засідань були відсутні лише один раз. Арпад Горват (с. Батрадь), який долучився до фракції в другому «таймі», узяв участь у всіх 15 засіданнях. Явка депутатів Ласла Молнара (с. Бене), Дюли Фодора (с. Геча), Іболі Комарі (с. Мала Бийгань) становила понад 86%.

Про членів інших фракцій сказати цього не можна. Є депутати, котрі не мають навіть 40–50% явки на засідання. Серед них представники «Єдиного центру» Віктор Баратей і Михайло Вовчок та партії «Відродження» Рудольф Бако й Жолт Кноблох, які були відсутні найчастіше, а також БПП «Солідарність» Аттіла Шутєв, котрий не з’являвся на засідання 20 разів.

Варто запам’ятати імена цих депутатів, оскільки більшість із них є серед кандидатів різних партій і зараз (можливо, невипадково, що лише представники угорських партій зазвичай залишаються у своїх партіях), адже зовсім не байдуже, кому ми довіримо мандат та свою долю на найближчі п’ять років…

(tamási/Kárpátalja hetilap)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня