Інтерв’ю з кандидатом від «КМКС» Партії угорців України Отто Вашем

Інтерв’ю з кандидатом від «КМКС» Партії угорців України Отто Вашем

13:43 Жовтень 16, 2020

Політика 3115 3 хвилини

Magyar

Отто Ваш – депутат Берегівської районної ради від КМКС із 2002 року й донині, з 2015-го очолює фракцію «КМКС» Партії угорців України в Берегівській райраді.

На виборах 25 жовтня висувається кандидатом у депутати Берегівської районної ради від «КМКС» Партії угорців України.

– Для мене завжди були пріоритетними інтереси малої батьківщини, Берегівського району та села Кідьош, – пояснює мій співрозмовник. – Я вважаю важливим забезпечення освіти угорською мовою, надійної роботи закладів та сприяння добробуту людей, що живуть тут, на своїй батьківщині, тож завжди намагався лобіювати питання щодо розвитку рідного села Кідьош.

– Яка програма в кандидатів у депутати Берегівської районної ради від «КМКС» Партії угорців України?

– Основними елементами нашої програми є представництво інтересів закарпатських угорців, гарантування прав, прописаних у Конституції, у тому числі освіти рідною мовою, високого рівня охорони здоров’я й можливості зберігати культурні цінності та традиції. Важливо забезпечити умови для подальшого економічного розвитку з метою створення нових робочих місць. У сфері охорони навколишнього середовища пріоритетними вважаємо переробку відходів та селективний збір сміття. Першочерговим завданням є реалізація інфраструктурних інвестицій, ремонт доріг та якомога швидше будівництво об’їзної навколо Берегова.

– Які основні цілі необхідно досягти для розвитку нового, розширеного Берегівського району?

– За останній період тут було розпочато кілька проєктів, маю на увазі ще «старий» Берегівський район, завершення яких має стати пріоритетом у найближчий час. Наприклад, треба добудувати завод з переробки відходів на околицях села Яноші, що реально можливо здійснити за допомогою грантових коштів ЄС.

Насамкінець хочу подякувати виборцям за їхню довіру до мене та КМКС і те, що обирали мене депутатом кілька разів поспіль. Сподіваюся, єдина надійна організація захисту інтересів закарпатських угорців – «КМКС» Партія угорців України, а також її кандидати матимуть підтримку виборців і надалі. Адже для нас головне – Закарпаття.

lm/Kárpátalja hetilap

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня