Візит Петера Сійярто до Берегова. ВІДЕО

Візит Петера Сійярто до Берегова. ВІДЕО

15:21 Вересень 24, 2020

Політика 1647

Magyar

З усіх угорських громад, які проживають за межами Угорщини, Закарпаттю випало найважче – випробування на збереження власної ідентичності, сказав Петер Сійярто у Берегові на урочистому відкритті навчального року у Закарпатському угорскому інституті ім Ф. Ракоці ІІ.

Сійярто заявив, що відстоювати права та інтереси закарпатських угорців не просто завдання, а обов’язок Угорського уряду. Він також додав, що Угорщина за останні 10 років довела своїм сусідам, якщо угорцям, які проживають на території інших країн добре, то це добре і для них. На думку міністра, важливо щоб сусідні країни дивилися на угорців не як на джерело конфлікту, а як на потенціал та точку дотику між двома країнам. Саме тому Угорщина робить крок за кроком все можливе для того, аби угорсько-українські відносини зрушилися з місця у правильному напрямку. На урочитсому заході Петер Сійярто отримав найвищу нагороду закладу – перстень Ракоці.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня