Кулеба: Цивілізацію на територію Росії принесли українці

Кулеба: Цивілізацію на територію Росії принесли українці

10:02 Вересень 7, 2020

Політика 516

Magyar

Ми повинні чітко і прямо вголос говорити, що цивілізацію на значну територію Росії принесла Україна, принесли українці, які приїжджали туди, розбудовували господарство, ліси перетворювали на селища і міста, будували економіку, – заявив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю Радіо Свобода.

Очільник МЗС розповів: українська держава завжди пам’ятатиме про українців Росії, про їхніх прадідів, які будували цілі міста, розбудовували, приносили цивілізацію на окремі території Російської Федерації. „Ми повинні чітко і прямо вголос говорити, що цивілізацію на значну територію Росії принесла Україна, принесли українці, які приїжджали туди, розбудовували господарство, ліси перетворювали на селища і міста, будували економіку. І ми повинні пам’ятати, і Росія повинна пам’ятати про те, що це зробили українці, а не росіяни”, – додав він.

Кулеба вважає, що Україні потрібно дуже серйозно переосмислити політику щодо закордонних українців, зокрема, як можна допомагати українцям у Росії «в тих умовах майже тотального контролю Федеральної служби безпеки Російської Федерації (ФСБ), під яким вони перебувають». Він також зазначив, що «інструментарій дій України в Росії дуже обмежений, але цим потрібно зайнятися».

Джерело: vb/radiosvoboda.org

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня