Відмова у в’їзді державному секретарю Угорщини Потапі в Україні трапилася не з політичних причин – МЗС

Відмова у в’їзді державному секретарю Угорщини Потапі в Україні трапилася не з політичних причин – МЗС

08:23 Вересень 6, 2020

Політика 1118

Magyar

МЗС України із подивом сприйняло заяву консула Генерального консульства Угорщини в Україні щодо заборони на в’їзд Державному секретареві Канцелярії Прем’єр-міністра Угорщини Яношу-Арпаду Потапі, оскільки воно не має політичного характеру, – йдеться в коментарі МЗС України щодо відмови в’їзду на територію України Державному секретарю Угорщини.

Неможливість в’їзду пов’язана із введеними Урядом України обмеженнями на в’їзд іноземців у контексті протидії пандемії коронавірусу, що добре відомо угорській стороні і не має політичного характеру, йдеться у заяві, опублікованій на сайті міністерства.

«У цьому контексті вважаємо неприпустимими висловлювання консула Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Ласло Куті на урочистостях 3 вересня з нагоди відкриття відремонтованої середньої школи №10 ім. Габора Дойки в м. Ужгород», – йдеться в заяві.

Така риторика дипломата свідчить про неповагу до законів країни перебування і свідомо вводить в оману громадськість, не сприяючи нормалізації українсько-угорських відносин. «Ми очікуємо, що будуть зроблені відповідні висновки», – підкреслюють у міністерстві.

«Ми з розумінням ставимося до запроваджених Угорщиною обмежень у контексті протидії пандемії коронавірусу й очікуємо на таку саму повагу з угорського боку до рішень уряду України», – зазначають у МЗС.

«У зв’язку з викладеним до МЗС буде запрошено посла Угорщини в Україні», – наголосили в міністерстві.

vb/mfa.gov.ua

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня